Çeviri hizmetler. Türkçe, Macarca ve İngilizce tercüme hizmetleri

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Ücretsiz danışma için bana ulaşın!

+36 70 425 7855 (Whatsapp) 

“İyi bir çevirmen bir sözlükten daha fazlasıdır, aynı zamanda ince ifadeleri, duyguları da yorumlayan ve tercüme eden kişidir.”
Macaristan, Budapeşte’yi ziyaret ettiğinizde, eğer ülkenin geçmişini, varlığını ve geleceğini kendi ana dilinizde dinlerseniz tamamen farklı bir duygu ve deneyim yaşarsınız. Hikayelerin ayrıntılarını daha yakın ve samimi bularak, yaşamış olduğunuz deneyimi çok daha renkli hale getirebilirsiniz.
Aynı şey, konferans organizasyonları ya da katılmak istediğiniz bir kongre, sergi veya iş toplantısı için de geçerlidir, hatta Macarca bir mektup veya e-postayı anlamak istediğinizde de durum aynıdır. Yıllardır bu tür çeşitli etkinlikler ve toplantılarda misafirlere program organize ediyor ve tercümanlık  yapıyorum.

İngilizce ve Türkçe uzmanlaştığım iki dildir, yani ziyaretiniz sırasında “kulağınız” ve “ana diliniz” olabilirim.

 

Türkçe, Macarca veya İngilizce çevirmene mi ihtiyacınız var?

Macaristan’daki iş seyahatiniz sırasında benden tercüme veya çeviri konusunda hizmet alabilirsiniz. Bu şekilde Macarca, İngilizce veya Türkçe konuşan insanlar arasında çalışma kolaylığı sağlamış olursunuz.
Yardımcı olabileceğim konular

Kurumsal iş gezilerinde ev sahipliği yapma

Konferansların organizeleri

İş irtibat noktası

Müşterilere ulaşma

İş tedarikçileri bulma

Toplantılar düzenleme

Toplantılar sırasında çevirmenlik yapma

Sözleşmeler

Yasal konratlar

Şartlar ve koşullar

Hizmet sözleşmeleri

Toplantı notları

Lisans ve izinler

Faturalar

Yasal belgeleri mi çevirmeniz gerek?

 

Macaristan’da evrak işlerinizde okuma, anlama ve hızlı sonuca ulaşma konusunda sizlere destek verebilir gereksiz bir çok masraftan bu şekilde kurtulmanızı sağlayabilirim.

 

Yardımcı olabileceğim konular .

İşletme yönetiminizi idare edecek birini mi arıyorsunuz?

Şirketinizde uzun süreli bir destek almanız gerektiğinde , ara çalışmalara destek verebilir, ve Türkçe, Macarca veya İngilizce yorum ve çeviri gerektiren günlük iş yönetimi konusunda yardımcı olabilirim.
Yardımcı olabileceğim konular

Belediye meclisinden bilgi alma, başvurular

Kamu hizmeti sözleşmeleri incelenmesi, kayitlar

Kira sözleşmelerinin incelemesi

Muhasebeci, faturaların takibi

Kurumsal avukatla irtibat

Ekibe kendi dilinde eğitim desteği

Telefon/ e-posta desteği

Referanslar

Misafirlerin hakkımda söyledikleri

“İlk tanışmamız Macaristan da ilgilendiğimiz Blade Sport Markasının Distrübütörluk görüsmemizde Danışaman olarak her iki tarafin arasında sağladığınız sinerji ile çok başarılı bir görüşme sagladıgıniz için ve projenin devamindada her iki tarafla devam eden kaliteli ve yuksek iletisim ile sağladığınız konfor icin size tesekkur ediyoruz. Sizin sayenizde Distrübütörü olmamizi sağladığınız ve ticari is birliği oluşturmamızi sağladığınız için tum samimiyetimle tesekkur ederim.
Gökhan Yüce

Şirket sahibi

Buradan Veronika Hanımın Macaristan’da planladığımız yatırım için bize sunmuş olduğu faydalı hizmetleri anlatmam bu mesaj kutusunun sınırlarını aşmaktadır. Ama kısaca özetlemek gerekirse, Veronika Hanım çalışkan, dürüst, titiz, güvenilir, hassas, anlayışlı ve yapmak istediğiniz iş için Macaristan koşullarında doğru önerilerde bulunan ve en önemlisi de sizin işinizi kendi işi gibi sahiplenen kesinlikle memnun kalacağınızı düşündüğüm bir kişidir….
Ömer Kucuk

İş adam

“Veronica Hanım, Budapeştede kurmuş olduğum şirketimin her aşamasında şahsıma özel danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermiştir. Kendisi gerek şirket kuruluş işlemlerinde avukatla olan görüşmelerimizde, gerek şirket merkezi için tutulması gereken taşınmazın kiralanmasında ve temin edilmesinde, gerekse şirket ve şahsımız için banka hesaplarının açılması ve abonelik işlemlerinde bir fiil yanımızda olmuştur ve çoğu işi bize bırakmadan kendisi halletmiştir.
Hasan Baysal

Avukat

Başka bir konuda mı yardıma ihtiyacınız var? Diğer hizmetlere göz atın!

Budapeşte’de lisanslı bir tur rehber olmanın yanı sıra, emlak projeleri ve çeviri hizmetleri konusunda işletmelere yardım ediyorum.

Budapeşte Tur Rehberi

Macaristana mı seyahat ediyorsunuz? Budapeşte, Viyana ve diğer Orta Avrupa şehrlenine kişisel misafirler, aileler veya gruplar için turlar, oteller ve araç servisi organize ediyorum…

İş Danışmanlığı

Budapeşte’de bir şirket kurmayı mı planlıyorsunuz? Yoksa toplantı / etkinlik düzenleyecek ve organize konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Günlük işlerinizin takibinde sizlere yardımcı olabilirim.

Budapeşte Emlak

Kiralık daire veya satın almak için bir mülk mü arıyorsunuz? Size uzman bir ekiple birlikte Budapeşte veya Macaristan’daki en iyi yatırım fırsatları göstereceğiz.