Veronika Samu – Budapeşte’de Türkçe-Macarca iş asistanı

Ticari Hizmetler

veronika@veronikasamu.com

 +36 70 425 7855

“Budapeşte’de iş yapmak mı istiyorsunuz ? Macar dili konuşan, kuralları bilen kişilerle birlikte çalışmak çok daha kolay ve verimli olacaktır! ”
Bir tur rehberinin yanı sıra, bir iş kurmayı, mülk satın almayı, kiralamayı veya Budapeşte’de toplantı ve konferanslar düzenlemeyi düşündüğünüzde bir iş asistanı veya çevirmen olarak yanınızda olurum. Size zaman kazandıracak şekilde işlerinizi organize edip, en hızlı şekilde sonuca ulaşmanızda destek olacağım.
Budapeşte’de şirket mi açmak?

İş kurmak

Şirket kaydı, vergi makamlarına kayıt işlemleri, yasal belgelerin çevirileri…

Yönetim

Avukat ve muhasebeci konusunda destek, şirket kuruluş işlemleri, gerekli belgelerin edinilmesi…

Budapeşte'de mülk kiralama

Şehirde ofis bulma, aile veya öğrenci için daire arama, kira sözleşmesini inceleme, kağıt işlemleri…

Budapeşte'de mülk satın alma

Şehir’de pazar araştırması, evrak işlerinin yönetimi, kamu hizmetlerinin takibi, avukat bulma…

 

Ev kiralamak mı, satın almak mı?

Türkçe Macarca Tercüman mı?

Toplantılar

Toplantılar ve konferanslar sırasında çeviri desteği, müşteriler ve tedarikçilerle iletişim kurma,…

 

Belgeleri çevirme

Yasal belgelerin ve oturma izni için gerekli evrakların cevirileri, sözleşmeler, faturalar…

 

“İlk tanışmamız Macaristan da ilgilendiğimiz Blade Sport Markasının Distrübütörluk görüsmemizde Danışaman olarak her iki tarafin arasında sağladığınız sinerji ile çok başarılı bir görüşme sagladıgıniz için ve projenin devamindada her iki tarafla devam eden kaliteli ve yuksek iletisim ile sağladığınız konfor icin size tesekkur ediyoruz. Sizin sayenizde Distrübütörü olmamizi sağladığınız ve ticari is birliği oluşturmamızi sağladığınız için tum samimiyetimle tesekkur ederim.
Gökhan Yüce

Şirket sahibi

Buradan Veronika Hanımın Macaristan’da planladığımız yatırım için bize sunmuş olduğu faydalı hizmetleri anlatmam bu mesaj kutusunun sınırlarını aşmaktadır. Ama kısaca özetlemek gerekirse, Veronika Hanım çalışkan, dürüst, titiz, güvenilir, hassas, anlayışlı ve yapmak istediğiniz iş için Macaristan koşullarında doğru önerilerde bulunan ve en önemlisi de sizin işinizi kendi işi gibi sahiplenen kesinlikle memnun kalacağınızı düşündüğüm bir kişidir….
Ömer Kucuk

İş adam

“Veronica Hanım, Budapeştede kurmuş olduğum şirketimin her aşamasında şahsıma özel danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermiştir. Kendisi gerek şirket kuruluş işlemlerinde avukatla olan görüşmelerimizde, gerek şirket merkezi için tutulması gereken taşınmazın kiralanmasında ve temin edilmesinde, gerekse şirket ve şahsımız için banka hesaplarının açılması ve abonelik işlemlerinde bir fiil yanımızda olmuştur ve çoğu işi bize bırakmadan kendisi halletmiştir.
Hasan Baysal

Avukat

Budapeşte'de Türkçe-Macarca şehir turu mu?

İşinizi renklendirin! Ekibinize veya müşterilerinize süpriz yaparak iş seyahatinizi keyifli bir Budapeşte, Macaristan veya Orta Avrupa gezisi haline getirin!

Farklı programlar

Alternatif turlarımızdan seçim yapabilir veya turlarınızı grubunuza göre özelleştirebilirsiniz!

Tur & iş rehberi

Gezi turları düzenlemenin avantajlarının yanında , iş hayatınızda düzenleme veya ceviri ihtiyaclarınıza da özenle destek sağlayabilirim.

 

Transfer ve geziler

Gidis-dönüş transferi, Tuna Nehrin’de tekne turu ve panoramik şehir turu dahildir.

ÜCRETSİZ BİLGİLER

Budapeşte ve Macaristan için pratik ipuçları, yapılması ve yapılmaması gerekenler