İş hizmetler. Budapeşte’de hukuki, vergi ve ticari konularda yardımcı olurum.

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Ücretsiz danışma için bana ulaşın!

+36 70 425 7855 (Whatsapp) 

“Orta Avrupa’da Macaristan, bir iş kurmak veya yabancı yatırımları değerlendirmek için ideal bir pazardır.”
Tur rehberi olmanın yanı sıra, is adamlarına, yatırımcılara ve ailelere Budapeşte ve Macaristan’da iş ve yatırım soruları veya projeleri konusunda tavsiyelerde bulunuyorum. Macaristan, Avrupa’nın kalbinde yer almaktadır, imalat, lojistik ve hizmet sektörü gibi endüstriler için ideal bir yatırım noktasıdır. Macaristanin yedi tane ülkeye sınırı bulunmaktadır, bu avantaj Orta Avrupa’da sınır ötesi iş gelişmeleri noktasında planlamayı harika bir konuma getirmektedir. Macaristan ayni zamanda Avrupa Birliği’nin bir parçasıdır, bu yüzden düzenlemeler ve yatırım fırsatları AB kurallarına uygundur.
İşletmeniz, 2019’da yaklaşık% 5’e ulaşan Macaristan’ın ekonomik büyümesinin bir parçası olacak ve bu büyüme yakın zamanda artarak ilerleyecek. Budapeşte, bu gelirin artmasındaki en önemli noktaların başında gelmektedir ve milli gelirin yaklaşık% 39’unu temsil etmektedir. Bu yüzden müşteriler genellikle şirketlerini kurmak için bu şehri seçerler. Dili ve kağıt işleri zormuş gibi gelsede, Avrupa’daki en hızlı ve en az karmaşık şirket kurulum prosedürlerinden birisi ile karşılaşacaksınız. 5 günden az süre içerisinde yanınızda en iyi avukatlar, muhasebeciler ve uzmanlarla birlikte sonuca ulaşabileceksiniz.

Budapeşte'de yeni bir iş kurmayı mı düşünüyorsunuz?

Macaristan için yabancı yatırımcılar önem taşımakta bu sebeple kuracağınız şirket size zaman ,para ve refah kazandırırken her türlü şüpheden uzak kalarak güven içerisinde iş yapmanızı sağlayacak.
Yardımcı olabileceğim konular.

İhtiyaçların fizibilite çalışması

Endüstri ve pazar araştırması

Yasal belgelerin edinilmesinde destek

Geçerli yasaların araştırması

En iyi şirket türünün tanımlaması

Şirket kuruluş işlemleri

Danışma toplantılarının ayarlanması

Bir şirket avukatıyla bağlantı kurma

Muhasebe konusunda tercüme ve yardım desteği

İş kurumu merkez ofisi bulma, posta adres kaydı

Şirket kaydı

Yasal prosedürlerin takibi.

Yerel belediye işlemleri

Faturalama ve yönetim konusunda yardım

Yeni bir iş kurmaya hazır mısınız?

Deneyimlerime göre, ekibinizde doğru insanların olması endişelerinizin çoğunu ortadan kaldıracaktır. Yanlış avukat, muhasebeci veya asistan seçimi yanlış faturalar, ve bir çok ekstra iş, gereksiz vergi cezaları ile sonuçlanacaktır.
Yardımcı olabileceğim konular .

İşletme veya yönetim konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Macar işletmenizi yurtdışından mı yönetmek zorundasınız? ya da yakın bir yerden yönetecek imkanınız mı yok? Endişelenmeyin, bu alanda size en profesyonel desteği ve günlük iş takibinizi yapma konusunda yardımcı olacağım.
Yardımcı olabileceğim konular

Ofis bulma ve kiralama

Bankada hesab açma

Toplantılar, randevular

Muhasebeci takibi

Tedarikçiler bulma ve iletişim kurma

Müşterilere destek

Yasal belgelerin çevirileri

Referanslar

Misafirlerin hakkımda söyledikleri

“İlk tanışmamız Macaristan da ilgilendiğimiz Blade Sport Markasının Distrübütörlük görüşmemizde Danışaman olarak her iki tarafin arasında sağladığınız sinerji ile çok başarılı bir görüşme sağladıgıniz için ve projenin devamindada her iki tarafla devam eden kaliteli ve yuksek iletisim ile sağladığınız konfor icin size teşekkur ediyoruz. Sizin sayenizde Distrübütörü olmamizi sağladığınız ve ticari is birliği oluşturmamızi sağladığınız için tum samimiyetimle tesekkur ederim.
Gökhan Yüce

Şirket sahibi

Buradan Veronika Hanımın Macaristan’da planladığımız yatırım için bize sunmuş olduğu faydalı hizmetleri anlatmam bu mesaj kutusunun sınırlarını aşmaktadır. Ama kısaca özetlemek gerekirse, Veronika Hanım çalışkan, dürüst, titiz, güvenilir, hassas, anlayışlı ve yapmak istediğiniz iş için Macaristan koşullarında doğru önerilerde bulunan ve en önemlisi de sizin işinizi kendi işi gibi sahiplenen kesinlikle memnun kalacağınızı düşündüğüm bir kişidir….
Ömer Kucuk

İş adam

“Veronica Hanım, Budapeştede kurmuş olduğum şirketimin her aşamasında şahsıma özel danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermiştir. Kendisi gerek şirket kuruluş işlemlerinde avukatla olan görüşmelerimizde, gerek şirket merkezi için tutulması gereken taşınmazın kiralanmasında ve temin edilmesinde, gerekse şirket ve şahsımız için banka hesaplarının açılması ve abonelik işlemlerinde bir fiil yanımızda olmuştur ve çoğu işi bize bırakmadan kendisi halletmiştir.
Hasan Baysal

Avukat

Başka bir konuda mı yardıma ihtiyacınız var? Diğer hizmetlere göz atın!

Budapeşte’de lisanslı bir tur rehber olmanın yanı sıra, emlak projeleri ve çeviri hizmetleri konusunda işletmelere yardım ediyorum.

Budapeşte Tur Rehberi

Macaristana mı seyahat ediyorsunuz? Budapeşte, Viyana ve diğer Orta Avrupa şehrlenine kişisel misafirler, aileler veya gruplar için turlar, oteller ve araç servisi organize ediyorum…

Budapeşte Emlak

Kiralık daire veya satın almak için bir mülk mü arıyorsunuz? Size uzman bir ekiple birlikte Budapeşte veya Macaristan’daki en iyi yatırım fırsatları göstereceğiz.

Tercüme Hizmetleri

Toplantınızda veya seyahatlerinizde tercümana mi ihtiyacınız var? Makaleleri veya belgeleri çevirtmeniz mi gerekiyor? Macarca, Türkçe ve İngilizce tercüme desteği verebilirim.