Misafirlerin hakkımdaki yorumları

Contact me for a  free consultation

+36 70 425 7855 (Whatsapp)
Sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek isterim

Gerçek insanlar. Gerçek hikayeler.

“Veronika güvenebileceğiniz bilgli, güler yüzlü, yardim sever ve neşeli bir rehber.”

“Bir kenti anlamak için o kenti doyasıya yaşamanız gerekli. Bunun için süreniz sınırlıysa yapmanız gereken en önemli şey; şehri iyi bir tur rehberiyle keşfetmek. Budapeşte ise masal gibi bir kent. Veronika, bu şehre yapacağınız seyahatlerde, olağanüstü anlatımıyla beklentinizin üstünde bir rehber olacak kuşkusuz. Budapeşte’yi sadece bir turist olarak değil iyi yapılmış seçimlerle bir Macar gibi yaşamak istiyorsanız Veronika en doğru rehber olacaktır.”

Mehmet Dal

“Macaristan’ı mutlaka Veronica ile gezmelisiniz. Hem gerçekten yaşayarak geziyorsunuz hem de keyifle hatırlayacağınız gezi anılarınız oluyor. Teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle. :)”
Hümeyra Çetinkaya

“Veronika Macaristanda Size her konuda yardımcı olacak tek kişi.”
Ahmet Açıkgöz

“Bugün Budapeşte’de şahane bir gün geçirmemizi sağlayan Veronika hanıma teşekkürler.Tarih bilginiz ve güzel anlatımınız turdan büyük keyif almamı sağladı.”
Sevgül Aker

“A licensed tour guide who you can trust makes all the difference!”
“Sure, there are other tour guides in Budapest. But do you want to risk spending your time with someone who you can’t read about, isn’t licensed or is not clear with arrangements? If you want to be sure, then choose Veronika”.

Haldun Taşçıoğlu

“Güleryüzlü ve kibar Veronika’ya çok teşekkür ediyoruz.Çok iyi Türkçe’si sayesinde ,iyi bir tatil geçirdik.”

Ilker Ozcan

“Macaristan ve çevresini tanımak yatırım konularında danismak için doğru kişi… başarılar… Veronika…”
“Kendisinin Viyana, Budapeşte ve Bratislavada rehberliğini dinledim.Türkceyi bilen, güler yüzlü, neşeli aynı zamanda harika bir rehber.Geziden aylar sonra irtibata geçtiğimde hala aynı yardımsever tavırlarıyla yardımcı oldu. Kesinlikle diyebilirdim ki pişman olmayacaksınız.Aklınızdaki sorulara her zaman yanıt alacağınız, gezideki anlatım üslubuyla hafızada yer alan bilgi ve kültür dolu keyifli zaman getireceğinize şüphe yok.”

Dilara Ekşi

“Macaristan ile yüzyıllardır süren ortak tarihimizi anlamak, ordaki izlerimizi hatırlamak ve tarihimizle ilgili güzel şeyleri bir Macar hanımefendiden dinlemek ancak bu kadar kusursuz olabilirdi. Budapeşte gezisini bize muhteşem kılan Veronika’ya teşekkürler.”

Furkan Tamer

“Veronika hanima bize gostermis oldugu misafirperverlikten dolayi cok tesekkurederiz bize cok yardimlari oldu.kendisi cok iyibir insan bizi cok buyukbir dertten kurtardi yeniden gorusmek uzere diyorum kendinize iyibakin hoscakalin😉😊”

Oguz Aker

“Veronika hanima bize göstermis oldugu misafirperverlikten dolayi cok tesekkur ederiz. 15 günlük Avrupa turumuzun Budapeşte ve Viyanada rehberlik hizmeti için sizinle tanışmış olmanın mutluluğunu yaşadık. Sunumunuz bilginiz harikaydı.Tüm misafirlerimiz size hayran kaldı.En kısa zamanda yani birdahaki turumuzda mutlaka beraber olacağız.
Sevgilerimizle.”

Gültekin Yaman

“Dünyanın bir çok ülkesine işim gereği ziyaretlerde bulunuyorum yaptığım ziyaretlerde en çok dikkat ettiğim konu beni karşılayan ve ziyarette bulunduğum lokasyonu bana tanıtan rehberlerdir sevgili Veronika sen duruşun karşılaman ve bizlere göstermiş olduğun alaka ile yaptığın işi farklı bir boyuta taşıdın bizlere gösterdiğin misafir perverliğin ve ilgi alakandan dolayı çok teşekkür ederim. Emeğine yüreğine sağlık.”

Murat Şahin Hazar

“Çok bilgili ve ilgili kaliteli bir rehber,9 kişilik bir arkadaş grubu ile katıldığımız,orta Avrupa turunun Budapeşte ayağını mükemmel bir şekilde sorunsuz halletti. Prag ayağında ise yardımcı oldu.TEŞEKKÜR EDİYOR,GÖZÜ KAPALI HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.”

Ersan

“Harika bir geziydi, eşimle birlikte hem tarihi hem eğlence teşekkür ederiz Veronika Herkeze tavsiye ediyorum….”

Hüseyin Güden

“Tur boyunca güler yüzü, bitmeyen enerjisi, derin tarih bilgisiyle hepimizin kalbini fethetti. Umarım tekrar Veronika ile birlikte dünyanın başka güzelliklerini görme fırsatım olur. Kendisine sonsuz teşekkürler 🙏🏻💐💕”

Elvan Öztürk

Memnun kalan misafirler

"1 haftalik orta avrupa kültür gezimizde Budapeşte ve Viyana'da bize eşlik eden rehberimiz Veronika'ya öncelikle teşekkür ediyorum. Gerçekten hem kendi ülkesi hem de Viyana ile ilgili çok iyi bir tarih -kültür alt yapısına ve bilgi donanimina sahip oluşu, türkçeyi çok iyi konuşabilmesi, renkli, sempatik kişiliği ile şahane vakit geçirmemize vesile oldu. Emeğine sağlık Veronika. Ayrıca bu doğru rehber seçiminden dolayı Goodlife Traveli kutluyorum.

Zeynep Sönmez

"Nisan 2018'de şahane bir Budapeste-Prag turu yaptık.Bu turumuzu güzel kılan Veronika Samu'nun muhteşem evsahipliği idi.Bizi tam olarak evimizde hissettirdi,samimiyeti,içtenliği ve bize olan ilgisi eşsizdi.Ayrıca derin ķültürü ve bilgisi ile bize Macar dünyası ile ilgili kalıcı veriler aktardı,ufkumuzu genişletti.Kendisini tanımış olmaktan çok memnunuz.Bunların yanısıra firmasının Veronika gibi rehberlerle daha da yükseleceğine inanıyorum.Binlerce teşekkürler sevgili Veronika!"

Filiz Üstem
İş Refereanslar
“İlk tanışmamız Macaristan da ilgilendiğimiz Blade Sport Markasının Distrübütörluk görüsmemizde Danışaman olarak her iki tarafin arasında sağladığınız sinerji ile çok başarılı bir görüşme sagladıgıniz için ve projenin devamindada her iki tarafla devam eden kaliteli ve yuksek iletisim ile sağladığınız konfor icin size tesekkur ediyoruz.”

Gökhan Yüce

Şirket sahibi
“Veronica Hanım, Budapeştede kurmuş olduğum şirketimin her aşamasında şahsıma özel danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermiştir. Kendisi gerek şirket kuruluş işlemlerinde avukatla olan görüşmelerimizde, gerek şirket merkezi için tutulması gereken taşınmazın kiralanmasında ve temin edilmesinde, gerekse şirket ve şahsımız için banka hesaplarının açılması ve abonelik işlemlerinde bir fiil yanımızda olmuştur ve çoğu işi bize bırakmadan kendisi halletmiştir. Mükemmel türkçesi sayesinde anlık tercümeler ile imzalanacak Macarca evrakların tercümelerinide çok başarılı bir şekilde bize türkçe aktarmıştır. Macaristan da gerek iş, gerekse turizm amaçlı gitmeyi düşünen siz değerli dostlara kesinlikle kendisini tavsiye ederim.”

Hasan Baysal

Avukat