Emlak Hizmetler. Budapeşte’de emlak satın alma, kiralama ve tadilat konusunda destek

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Ücretsiz danışma için bana ulaşın!

+36 70 425 7855 (Whatsapp) 

“Artan taleplerden dolayı, Budapeşte’de bir daire kiralarken veya satın alırken akıllıca ve erken hareket etmelisiniz.”
Macaristan, özellikle Budapeşte emlak piyasası ile, Orta Avrupa yatırım pazarları arasında en cazip ülkelerden biridir. Bu dönemde yaşadığımız hızlı gelişmeler önümüzdeki 2-3 yılda, Macar gayrimenkul tercihlerine yeni fırsat ve seçenekler katacaktır. Budapeşte’de yürürken bir çok yerde büyük inşaatlar dikkatinizi çekebilir. Yeni konutlardan en modern büro binalarına kadar birçok proje inşa edilmektedir. Mevcut ve uygun yerler hızla alındığı için çoğu zaman bir mülk kiralama veya satın alma konusunda geç kalmış olabiliyorsunuz. Kendiniz veya aileniz için kalacak yere veya şirketiniz için bir ofise ihtiyacınız olduğunda, zamanında harekete geçmeniz gerekmektedir. 
Bu durum ayni zamanda kazançlı bir yatırım fırsatı sağlamaktadır. Değer kaybeden Macar Forinti, güçlenen Euro, büyüyen turizm ve artan yabancı yatırım bunun bir parçasıdır. Bu yüzden Budapeşte’deki mülkler iyi bir yatırım getirisi sağlamaktadır.. Son yıllarda tüm Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük artışı Budapeşte’deki fiyatlar gördü! Budapeşte mimarisi tarih boyunca birçok dönem, imparatorluk mimarisinden etkilenmiştir. Zengin tarihi ve kültürel etkileri sayesinde Gotik, Rönesans ve Barok etkiler gibi farklı mimari tarzlar bulmak mümkündür. Macaristan’da emlak araştırması yapmak isterseniz ya da ev almayı düşünüyorsanız, alanında uzman kişiler ile birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde size yardımcı olabilir, mevcut yatırım fırsatları, en son gelişmeler ve pazarın önde gelen, seçkin teklifleri hakkında güvenilir bilgiler sağlayabilirim.

Budapeşte'deki mülkleri keşfetmek ister misiniz?

Kiralamak veya satın almak için en iyi yatırım noktasını bulmanıza yardımcı olurum. Beklenmedik sürprizler olmadan en iyi fırsatları elde etmenizi sağlayacak emlak acenteleri ve uzmanlarla birlikte çalışıyorum.
Macaristan’da ev satın almak ya da Macar emlak pazarı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz…

Arama kriterlerinizi belirtiriz

En iyi şehir konumları

Pazar araştırması: güncel ve gelecek olan gayrimenkul projeleri

Gayrimenkul danışmanları ile toplantı imkanı

Toplantılar ve anlaşma süresince tercümanlık hizmeti (Macarca, Türkçe, İngilizce)

Diğer gerekli faaliyetlerde destekler

Alıcı ve satıcı arasındaki toplantılarda tercümanlık hizmetleri

Mülk sahipleriyle görüşme

Vergi ve banka idaresi ( banka hesabı açma, vergi işler vb.)

Avukat bulma ve hukuki konularda tercüman yardımı

Gerekli belgelerin hazırlanması, çevirisi,

Diger yardımlar

Oturma izni başvurusu

Ev döşemesi, mobilyalar, dekorasyon

Budapeşte'de bir daire satın almaya veya kiralamaya hazır mısınız?

Hayallerinizdeki yeri bulduğunuzda, süreci tamamlamak için tüm yasal sözleşmeleri, belgeleri ve prosedürleri hazırlama ve düzenleme noktasında hizmetler.
Eğer Macaristan’da ev satın almak veya kiralamak isterseniz…

Budapeşte'deki mülkünüzle para mi kazanmak istersiniz?

Budapeşte’de sahip olduğunuz mülkünüzle ilgili bakım, onarım, kiralama, alım satım  ve benzeri konularda hizmet desteği sağlayarak, yatırımınızdan en iyi getiriyi elde etmenizi sağlayacağız.  
Mülkünüzü satın aldıktan sonra, size yardımcı olabileceğim konular.

Evin tamirat-tadilat işleri

Kamu hizmetleri kaydı ve başvuru işlemleri

Kiracı ile irtibat

Yerinizi Airbnb ile uyumlu hale getirme.

Daireyi kiraya verme

Gerekli belgelerin hazırlanması, çevirisi,

Evin dönemsel denetimi

Referanslar

Misafirlerin hakkımda söyledikleri

“İlk tanışmamız Macaristan da ilgilendiğimiz Blade Sport Markasının Distrübütörlük görüşmemizde Danışaman olarak her iki tarafin arasında sağladığınız sinerji ile çok başarılı bir görüşme sağladıgıniz için ve projenin devamindada her iki tarafla devam eden kaliteli ve yuksek iletisim ile sağladığınız konfor icin size teşekkur ediyoruz. Sizin sayenizde Distrübütörü olmamizi sağladığınız ve ticari is birliği oluşturmamızi sağladığınız için tum samimiyetimle tesekkur ederim.
Gökhan Yüce

Şirket sahibi

Buradan Veronika Hanımın Macaristan’da planladığımız yatırım için bize sunmuş olduğu faydalı hizmetleri anlatmam bu mesaj kutusunun sınırlarını aşmaktadır. Ama kısaca özetlemek gerekirse, Veronika Hanım çalışkan, dürüst, titiz, güvenilir, hassas, anlayışlı ve yapmak istediğiniz iş için Macaristan koşullarında doğru önerilerde bulunan ve en önemlisi de sizin işinizi kendi işi gibi sahiplenen kesinlikle memnun kalacağınızı düşündüğüm bir kişidir….
Ömer Kucuk

İş adam

“Veronica Hanım, Budapeştede kurmuş olduğum şirketimin her aşamasında şahsıma özel danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermiştir. Kendisi gerek şirket kuruluş işlemlerinde avukatla olan görüşmelerimizde, gerek şirket merkezi için tutulması gereken taşınmazın kiralanmasında ve temin edilmesinde, gerekse şirket ve şahsımız için banka hesaplarının açılması ve abonelik işlemlerinde bir fiil yanımızda olmuştur ve çoğu işi bize bırakmadan kendisi halletmiştir….
Hasan Baysal

Avukat

Başka bir konuda mı yardıma ihtiyacınız var? Diğer hizmetlere göz atın!

Budapeşte’de lisanslı bir tur rehber olmanın yanı sıra, emlak projeleri ve çeviri hizmetleri konusunda işletmelere yardım ediyorum.

Budapeşte Tur Rehberi

Macaristana mı seyahat ediyorsunuz? Budapeşte, Viyana ve diğer Orta Avrupa şehrlenine kişisel misafirler, aileler veya gruplar için turlar, oteller ve araç servisi organize ediyorum…

İş Danışmanlığı

Budapeşte’de bir şirket kurmayı mı planlıyorsunuz? Yoksa toplantı / etkinlik düzenleyecek ve organize konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Günlük işlerinizin takibinde sizlere yardımcı olabilirim.

Tercüme Hizmetleri

Toplantınızda veya seyahatlerinizde tercümana mi ihtiyacınız var? Makaleleri veya belgeleri çevirtmeniz mi gerekiyor? Macarca, Türkçe ve İngilizce tercüme desteği verebilirim.